Реклама Ніжина:
назад
Реклама Ніжина

Ніжинська експедиція з геофізичних досліджень в свердловинах

Меню компанії:
показати
Контакти:
+38(0463... показати телефон
+38(0463... показати телефон
+38(0463... показати телефон
+38(0463... показати телефон
+38(0463... показати телефон
+38(0463... показати телефон
Посилання:
Статистика:
Перегляд інформації про компанію:
За останні 6 місяців –14 людей.
Про компанію:
Ніжинська експедиція проводить геофізичні дослідження в пошукових, розвідувальних і експлуатаційних свердловинах понад 50 років. За цей час при нашій безпосередній участі відкрито і розвідано біля 50 нафтових і газоконденсатних родовищ. Накопичено багатий досвід петрофізичної і геологічної інтерпретації матеріалів ГДС.
Геофізичні дослідження проводяться відповідно до вимог існуючих інструктивних документів, які регламентують обов’язковий комплекс ГДС в опорних, параметричних, пошукових, розвідувальних і експлуатаційних свердловинах нафтогазоносних регіонів України.
Для виконання робіт експедиція забезпечена необхідним обладнанням та апаратурою.
Крім того, експедиція проводить узагальнюючу (зведену) інтерпретацію по окремих родовищах з метою виконання геолого-економічної оцінки (підрахунку) запасів і прийняття їх на державний баланс. Експедиція визначає і обґрунтовує основні підрахункові параметри (пористість, нафтогазонасиченість, ефективні товщини) та приймає участь в їх розгляді та захисту в ДКЗ України.
Послуги:
Ніжинська ЕГДС надає наступні послуги.
Геофізичні дослідження в свердловинах
Контроль технічного стану свердловини
Прострілково-вибухові роботи
Відбір проб флюїдів і зразків порід приладами на кабелі
Дослідження пластів на бурильних трубах
ГТГДС в процесі буріння
Контроль розробки родовищ нафти та газу
Виклик припливу флюїдів методом свабування
В експедиції працює 9 польових геофізичних загонів, а саме:
- комплексні каротажні – 4;
- каротажно-перфораторні – 2;
- геолого-технологічних – 2
- загін випробування пластів на бурових трубах - 1.
Додаткова інформація:
Історія створення Ніжинської ЕГДС відноситься до кінця 50-х років. У травні 1958 р. в м. Ніжин був відряджений загін із складу Миргородської промислово-геофізичної партії для проведення геофізичних досліджень в північно-західній частині Дніпровсько-Донецької западини.
У зв'язку із збільшенням об'ємів структурно-пошукового і глибокого буріння в період 1958-1960 рр. були створені ще 4 загони.
1 жовтня 1960 р. на базі цієї групи загонів наказом по тресту "Укргеофізика" створена Ніжинська промислово-геофізична партія. Начальником партії призначається Близнюк Георгій Микитович. У складі партії були організовані: інтерпретаційна, ремонтна, фінансово-економічна служби.
Відкриття в межах Чернігівської області великих Гнідинцівського і Леляківського нафтових родовищ стимулювало значне зростання об'ємів параметричного, пошукового і розвідувального буріння. Для оперативного і якісного забезпечення цих робіт було потрібне значне збільшення об'ємів геофізичних досліджень.
У зв'язку з цим з 1 лютого 1964 р. Ніжинська промислово-геофізична партія була перетворена в Ніжинську промислово-геофізичну експедицію.
Впродовж подальших років експедицію очолювали відомі організатори виробництва Лесечко В.С., Мороз Ф.В., Щербатов Л.Я., Величко П.І., Лісниченко А.М., Кучинський А.М.. Керівництво технічною службою здійснювали досвідчені фахівці Богатіков В.І., Панфілов В.П., Щербатов Л.Я., Лісниченко А.М., Кучинський А.М., Литвиненко М.М. Геологічну службу на протязі цих років очолювали Бриченко І. П. і лауреат Державної премії СРСР Кнішман О.Ш.
Разом із зростанням експедиції зростали і її кадри. У лави експедиції влилося нове покоління геофізиків.
Збільшення глибин свердловин, необхідність постійного підвищення ефективності геофізичних досліджень вимагали створення нових ефективних методів каротажу, постійної модернізації свердловинної апаратури і устаткування. З метою широкого випробування і впровадження у виробничих умовах технічних засобів, що постійно розробляються, з'ясування їх можливостей для рішення геологічних завдань, розробки технології і методики робіт в 1965 р. у складі експедиції була створена дослідно-методична партія, яка стала кузнею висококваліфікованих професійних кадрів.
ГДМП стала центром впровадження нової техніки. Одними з перших в експедиції були впроваджені і знайшли широке практичне вживання такі нові методи, як індукційний, боковий, акустичний, магнітний каротаж, акустична цементометрія, комплекс прямих методів дослідження свердловин в процесі буріння.
За минулі роки колектив експедиції брав активну участь у відкритті більше 40 родовищ нафти і газу. Найбільш великі з них Гнідинцівське, Леляківське, Малодівицьке, Талалаївське, Матлахівське, Скороходівське, Андріяшівське, Перекопівське, Пд.-Панасівське, Рудівське, Червонозаводське та ін.
Незважаючи на різке скорочення обсягу робіт, за роки незалежності України відкрито 4 нових родовища і 17 нових покладів вуглеводневої сировини.
У експедиції розроблена і впроваджена у виробництво програма комп'ютерної обробки і інтерпретації складних карбонатних тріщинуватих колекторів, що дозволило відкрити нові поклади вуглеводнів, а також по новому оцінити перспективи карбонатних резервуарів в межах північної і південної зони обрамлення Срібнянської депресії. Впроваджена технологія геофізичного супроводу буріння бічних і горизонтальних стовбурів на старих родовищах. Це дало можливість у декілька разів збільшити видобуток експлуатаційних свердловин, підвищити коефіцієнт добутку нафти за рахунок введення в розробку додаткових ділянок покладів.
Продовжується широке застосування комплексу прямих методів дослідження свердловин в процесі буріння – ГДК-ВПК-ВПТ, який дозволяє підвищити ефективність геологорозвідувальних робіт за рахунок виключення невиправданих спусків експлуатаційних колон і зниження кількості випробовуваних об'єктів.
Впроваджені: цифрові реєстратори "Фозот-3", комп'ютеризована станція "Мега-МАКС" з комплексом свердловинної апаратури, апаратура контролю за розробкою, інтенсифікація припливу рідини із пласта при освоєнні свердловин методом свабування.
Освоєні і широко використовуються вибухові речовини, вперше виготовлені в Україні
Експедиція виконує весь комплекс геофізичних досліджень та прострілювально-вибухових робіт, які необхідні для ГДРС свердловин, що знаходяться в бурінні та експлуатації.
Небагато реклами Ніжина:
Супутниковий режим карти Нормальний режим карти Увімкнути/вимкнути значки панорам Увімкнути/вимкнути значки будинків
зменшити карту збільшити карту
Увеличить масштаб Уменьшить масштаб Повернутися до вихідної точки
Відгуки про компанію:
Написати відгук
На вказаний e-mail буде відправлено посилання, перейдіть по ньому, щоб підтвердити email і опублікувати коментар.
Опублікувати
Зверніть увагу!
1. Якщо Ви хочете написати негативний відгук – будь ласка, будьте конкретними, обґрунтуйте, аргументуйте свою думку. Інакше коментар буде розцінено як спробу недобросовісної конкуренції і буде видалено Адміністратором.
2. Якщо сторінкою керує представник компанії, він самостійно вибирає відповідати чи видаляти коментарі.
Сподіваємося на Ваше розуміння!
Компанія представлена в каталозі підприємств: